VÝSTAVY - DIAMOND HARRY ALFA SIRIUS "HARRY"

Grandšampion ČR
Národní vítěz
Český šampion
Český junior šampion
ček.tit.Polský šampion
 



2020
 

 11.1. NVP Brno Výborná  1, CAC vítězů (JUDr.B.Jindřichovský, CZ)
  1.2. MVP Brno DUOCACIB Výborná  1, CAC šampionů (H.Ahrens)
  2.2. MVP Brno DUOCACIB Výborná 4 šampionů (Emma Archibald)
  8.2. MVP Katowice Výborná  1, CWC šampionů (Dorota Witowska, PL)
 

 2019

 

  12.1. NVP Brno Výborná  2, res.CAC vítězů  (Z.Jílková, CZ)
   3.2. MVP Brno DUOCACIB Výborná  1,CAC , CACIB šampionů  (Voláriková,SK)
   6.4. NVP Ostrava Výborná  1, CAC, Národní vítěz,  BOB šampionů  (P.Řeháhek,CZ)
  13.4. MVP Č.Budějovice Výborná  1, CAC šampionů  (J.Matyáš,SK)
  23.4.                        Udělen titul Český Grand šampion

   11.5.

 KV Humpolec Výborná  1, CAC vítězů     (Mr.Alessandro Zeppi, IT)

   25.5.

 KV RK-CZ Výborná  1, CAC, KV, BOS vítězů     ()

   22.6.

MVP Brno Výborná 3 šampionů     ()

     5.7.

KV RK-CZ Výborná 3 vítězů     ()
  13.7. NVP Ml.Boleslav Výborná  2, res.CAC vítězů  (P.Řehánek, CZ)
  17.8. MVP Bratislava Výborná  2, res.CAC šampionů  (M.Kašpar, CZ)
   5.10. KV KCHLS Výborná  2, res.CAC pracovní  (,)
 12.10. MVP Č.Budějovice Výborná  1,CAC , CACIB šampionů  (p.Jindřichovská, CZ)
   1.12.  NVP Świebodzice Výborná  1, CWC šampionů  (Grzegorz Weron, PL)

 

2018
 

 13.1. NVP Brno Výborná  2, res.CAC mezitřída  (Jančík, CZ)
   3.2. MVP Brno DUOCACIB Výborná  2, res.CAC mezitřída  (Ahrens, A)
   4.2. MVP Brno DUOCACIB Výborná  2 mezitřída  (Tuominen, Finsko)
   7.4. NVP Ostrava Výborná  1, CAC mezitřída  (R. Kašpar, CZ)
   12.5. KV KCHLS Humpolec Výborná  2 mezitřída  (A.Bogucka, PL)
  15.5.                        Udělen titul Český šampion
  23.6. MVP Brno Intercanis Výborná  2, res.CAC mezitřída (Matakovič Bojan,HR)
   8.9. KV RK CZ Brno-Žebětín Výborná  2, res.CAC pracovní (Carol Reynolds,UK)
   9.9. KV RK CZ Brno-Žebětín Výborná  1, CAC vítězů (Christine Bailiss,UK)

 

           2017
 

 11.6. Kraj.výst. Lanškroun Výborná  1, Vítěz třídy mladých mladých  (V.Adlt, CZ)
 24.6. MVP Brno Intercanis Výborná  1, CAJC, BOJ mladých  (Lepasaar Marko, Litva)
 19.8. KV KCHLS Třeboň Výborná  1, CAJC, Vítěz Třeboně mladých mladých  (Karlo Bala, Srbsko)
  2.9. KV RK CZ Hranice na Moravě Výborná  1, CAJC, BOJ, BISS Junior mladých  (Anja Verbeek, Nizozemí)
 23.9. NVP Brno Výborná  1, CAJC, BOJ mladých  (V.Adlt, CZ)
  7.10. MVP Č.Budějovice Výborná  1, CAC mezitřída  (Belsky Vitaliy, Ukrajina)
  7.10.                        Udělen titul Český junior šampion
 
       


 




 NVP Brno  2020






   Září  2017