K-9 soukromá výcviková škola pro psy všech ras a věku   

Naše cvičiště se nacházejí v klidném a příjemném prostředí pod Velkou Klajdovkou v Brně – Lišni a ve Starém Lískovci.

Do Líšně se jednoduše dostanete nejen autem, ale i MHD (autobus č.56),který má zastávku nedaleko. K dispozici je areál o výměře 3 600 m2.

Ve Starém Lískovci se cvičí v areálu o výměře 8 200 m2 při ulici Elišky Přemyslovny s parkovištěm. Spojení: autobus č. 50, trolejbus č.25, tramvaj č.5,8-zastávka Osová.

 Výcviková škola nabízí několik forem výcviku.

Výcvikové kurzy formou výcvikových hodin.

Výcvik probíhá pod vedením zkušených instruktorů. Majitel je učen umění vycvičit si psa sám.

Je systematicky veden a opravován.

Jak to probíhá?

První hodina je seznamovací a informativní, na předvádějícím psu se Vám ukáží povely a také způsob jejich naučení,Váš pejsek se také v klidu seznámí s novým prostředím. V další hodině jste zařazení do skupinky 4–8 pejsků.Je to proto, aby se pejsek naučil poslouchat nejen když je s Vámi sám, ale i když má kolem sebe „rušivé elementy“.Je to také ideální počet,abychom se Vašim pejskům mohli dostatečně věnovat.Lze si na přání zákazníka domluvit hodiny i individuálně.Tento základní kurz trvá 8–10 týdnů, cvičíme 4× týdně -pondělí, středa, pátek a sobota. Záleží jen na Vás, které dny si vyberete. Pejsci jsou rozdělení do několik skupin.

 1. SKUPINA ŠTĚŇAT – v této skupince cvičí štěňata od věku 4 měsíců, učí se zde základům poslušnosti (přivolání,odložení,sedni,lehni,vstaň, ovladatelnost na vodítku, aport, odmítání potravy od cizích lidí, socializaci.).Tato skupina je ještě navíc rozdělená na malá a velká plemena.
 2. SKUPINA PRO POKROČILÉ – jsou zde majitelé pejsků, kteří absolvovali základní kurz a chtějí dále učit své pejsky novým úkonům.Připravují se také k různým soutěžím, závodům a zkouškám.
 3. SKUPINA PRO PŘÍPRAVU NA VÝSTAVY – tuto skupinu navštěvují pejsci, kteří se chystají na výstavu.Učí se zde chodit ukázněně na výstavním vodítku, hezky se předvádět, ukazovat zuby a způsoby jak úspěšně zvládnout vystavení svého budoucího šampióna.

Naše kurzy navštěvují ve velkém počtu labradoři, retrívři, němečtí ovčáci,ale také i málopočetná plemena jako jsou např. cane corso, kanárská doga, anglický mastif, tibetská doga, lovecká plemena např.výmarský ohař,německý ohař,maďarská viszla ale i takový barzoj, vipet, jezevčík, foxterier a kříženci…

Dále nabízíme

 • INTERNÁTNÍ VÝCVIK

Pejsek je během výcviku ubytován v našem výcvikovém středisku.Tato forma je vhodná pro majitele pejsků, kteří jsou časově vytížení a chtějí, aby z pejska vyrostl správně socializovaný a poslušný člen rodiny. Klademe velký důraz na radost psa z výcviku. Můžete být bez obav,že by si pes odvykl či dokonce zapomněl.Ke každému pejskovi na přání zákazníka natočíme videokazetu s metodikou výcviku.Výcvik trvá 6–8týdnů.

 • VÝCVIK V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ

Instruktor dojíždí do místa bydliště, kde přebírá psa a výcvik probíhá v okolí.

 • PŘÍPRAVA A PŘEDVEDENÍ PSA NA VÝSTAVÁCH V ČR,SK,PL,A ..

Aktivně se zabýváme chovem psů a máme tedy zkušenosti s vystavováním na výstavách nejen u nás, ale i na Evropských a Světových výstavách.

 • NÁCVIK OBRANY

Spolupracujeme s nejlepšími figuranty, kteří se aktivně účastní figurování na zkouškách, závodech

Jsou také účastníci ME, MS ve výcviku.Kousáme také i na ringo oblek!

 • AGILITY
 • KURZ PRO LOVECKÉ PSY
 • TANEC SE PSEM
 • PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY DLE NZŘ,SCHh,IPO,TART,KJ-ČR
 • PŘÍPRAVA NA SVOD,BONITACI

Více informací na tel. 608 972 779, 731 238 906